Jautājiet mūsu ekspertiem (371) 28 887 449 (371) 28 887 355

Samsung remonts

Samsung remonts MobileMonsters servisa centrā


  Samsung smartfoni ir ļoti populāri kā daudzfunkcionālas un skaistas ierīces. Tomēr tie ir diezgan trausli un tiem var būt nepieciešams remonts.

  Apkalpojamie Samsung modeļi

samsung remonts

  MobileMonsters servisa centrā tika veikts ne tikai Samsung telefonu, bet arī šīs markas planšetudatoru remonts. Mūsu speciālistiem ir pieredze ar visu Samsung modeļu remontu, tajā skaitā ar visjaunākiem modeļiem.

  Starp defektiem Samsung telefona darbībā pirmo vietu ieņem apvalka bojājumi un šķidruma iekļūšanas zem telefona apvalka sekas. Gan vienā, gan otrā gadījumā ir neapšaubāmi jāgriežas pie speciālista. Svarīgi atcerēties, ka pat visnenozīmīgākais no pirmā skatiena bojājums var novest pie bēdīgām sekām. Tieši tāpēc ir tik svarīgi savlaicīgi veikt telefona diagnostiku.

  MobileMonsters servisa centrā tiek veikts visu veidu Samsung telefonu un planšetdatoru remonts, proti:

  • - defektu diagnostiku
  • - sensora ekrānu, displeju maiņu
  • - telefonu cilpu, taustiņu un spraudņu maiņu, kā arī citu detaļu, kas ir nolietojušās
  • - šķidrumu iekļūšanas seku novēršanu
  • - programmatūras atjaunošanu u.c.

  Samsung kompānija regulāri izlaiž tirgū jaunākus, vēl tehnoloģiskākus modeļus un Samsung remonts kļūst arvien sarežģītāks. Taču MobileMonsters pievērš daudz uzmanības meistaru kvalifikācijas celšanai, tāpēc mēs esam vienmēr gatavi veikt pat visjaunāku Samsung modeļu kvalitatīvu remontu.

  Mūsu darbu kvalitātes garantija

  MobileMonsters servisa centrā Samsung telefonu un planšetdatoru remontu veic profesionāli meistari, kam ir nopietna darba pieredze. Remontam mēs izmantojam tikai oriģinālas detaļas. Atbildīga izturēšanās un nepieciešamā aprīkojuma esamība nodrošina remonta augsto kvalitāti. Tieši tāpēc mēs piešķiram visa veida darbiem garantiju, kuras termiņš ir atkarīgs no paveikta darba rakstura.

  Mūsu servisa centrs rūpējas par to, lai Samsung telefonu remonts tiktu veikts visīsākā laika posmā. MobileMonsters noliktavā tieši šim nolūkam vienmēr ir pieejamas pieprasītākās detaļas, kuras var būt nepieciešamas remontam.

  Samsung remonts var tikt paveikts ātri un kvalitatīvi pateicoties pieredzējušiem meistariem un modernam aprīkojumam