Darba laiks Līgo svētkos: 23, 24, brīvdienas
Jautājiet mūsu ekspertiem (371) 28 887 449 (371) 28 887 355

HTC telefonu remonts

HTC mobilie telefoni un komunikatori – tas ir produkts, kas pastāvīgi pilnveidojas, un kura remontam ir nepieciešamas īpašas prasmes un uzmanība. Tādu remontu ir vērts uzticēt tikai profesionāliem. Katrs mūsu klients var rēķināties ar demokrātiskām cenām un servisa personāla uzmanīgu izturēšanos.

Populārie HTC modeļi un darbu veidi

MobileMonsters servisā ir iespējams absolūti jebkura HTC telefona un smartfona modeļa remonts. Neskatoties uz to, ka šis Taivānas ražotājs pastāvīgi modernizē savu produkciju un remonta darbi kļūst arvien sarežģītāk, mūsu servisa meistari seko līdzi visiem aktuālajām modernizācijām. Bieži vien bojājumi sākās ar niecīgām neprecizitātēm telefona darbībā. Ir īpaši svarīgi jau šajā momentā parādīt telefonu meistaram, lai vēlāk nebūtu jāveic nopietnāks remonts. MobileMonsters servisa centrā ir iespējams veikt bezmaksas diagnostiku, kas ļaus savlaicīgi atklāt visus ierīces bojājumus.

htc remonts

  HTC remonts var ietvert sevī sekojošus darbus:

  • apvalka maiņa
  • ekrāna remonts/maiņa
  • sensora ekrāna maiņa
  • cilpas maiņa
  • telefona programmatūras atjaunošana
  • telefona atjaunošana pēc mitruma iekļūšanas

Kvalitātes garantija

  HTC remonts tiek veikts tikai ar pieredzējušu speciālistu rokām, kas pārzin šīs markas telefonu īpatnības. Mēs atbildam par visu darbu kvalitāti un piešķiram tiem garantiju, kuras termiņš ir atkarīgs no darba kategorijas un nomainītām detaļām. Liela darba pieredze un atbildīga izturēšanās garantē mūsu klientiem to, ka telefona remonts tiks paveikts cik drīz vien iespējams. Daži darbu veidi tiek veikti klienta klātbūtnē.

  Mūsu meistaru mērķis ir panākt, lai Jūsu telefons darbotos bez kļūdām.

Zvaniet mums +371 28 887 449 Rakstiet mums +371 28 887 355.

whatsapp call