Jautājiet mūsu ekspertiem (371) 28 887 449 (371) 28 887 355

Telefonu detaļas

Mobilo telefonu detaļas MobileMonsters servisā centrā


  Mūsu servisa centra mājas lapā strādā interneta veikals, kurā Jūs varēsiet pasūtīt jebkuru Jums nepieciešamo detaļu. Mums ir plašs sortiments, kurš iekļauj sevī visu marku telefonu detaļas, kā arī pieņemamas cenas bez liekiem uzcenojumiem.

  Mūsu sortiments

flex usb apple iphone

  Formējot mūsu veikala sortimentu, pirmām kārtām mēs liekam uzsvaru uz visvairāk neizsargātām telefona sastāvdaļām, īpaši pievēršot uzmanību tādām pieprasītākām detaļām, kā mobilo telefonu apvalki un ekrāni, sensora ekrāni, cilpas un skaļruni. Šīs detaļas pie mums ir vienmēr pieejamas. Noliktavā ir arī tastatūras, taustiņi un spraudni, mikrofoni un stikli, telefona vidusdaļas detaļas, fotokameras, mikroshēmas un daudz kas cits, kas var nolietoties un ko būs nepieciešams nomainīt.

  Lielu vērību mēs pievēršam tam, lai vienmēr būtu pieejamas pieprasītākās mobilo telefonu detaļas, ja ne visām, tad lielākai daļai telefonu marku. Detaļas priekš Apple, Samsung, Nokia, HTC un daudziem citiem telefoniem būs vienmēr iespējams atrast mūsu noliktavā.

  MobileMonsters speciālisti uzmanīgi seko līdzi jaunumiem mobilo telefonu tirgū un savlaicīgi atjauno detaļu sortimentu, pievienojot tam detaļas priekš jauniem modeļiem.

camera samsung

  Pārbaudīta kvalitāte par pieņemamām cenām

  Saistībā ar to, ka mūsu servisa centrs nodarbojas tieši ar telefonu remontu, par detaļu priekšrocībām un nepilnībām, kas nāk no dažādiem piegādātājiem MobileMonsters speciālisti zin no savas pieredzes. Tieši tāpēc mēs rūpīgi izvēlamies savus piegādātājus, turpinot sadarbību tikai ar labākajiem.

  MobileMonsters piegādā detaļas uz Latvijas tirgus, kas dod Jums (klientam) iespēju tiešā veidā saņemt no piegādātāja garantiju remonta gaitā nomainītajām detaļām, un nodrošina kvalitatīvu remontu.


whatsapp call