Jautājiet mūsu ekspertiem (371) 28 887 449 (371) 28 887 355

Telefonu remonts

  • slide01.jpg
  • slide02.jpg
  • slide03.jpg
samsung remonts

  Mobilie telefoni neatkarīgi no modeļa un ražotajkompānijas to ikdienas ekspluatācijas gaitā mēdz viena vai cita iemesla dēļ bojāties. Ir svarīgi zināt, ka ja noteiktas telefona funkcijas nedarbojas, tam nepieciešams neatliekams remonts vai diagnostika specializētajā centrā.

  Mūsu servisa centrā tiek veikts praktiski visu populārāko telefonu modeļu remonts. Savā darbā mēs izmantojam moderno aprīkojumu un pielietojam tikai kvalitatīvas detaļas, kas ir piegādātas tiešā veidā no ražotāju rūpnīcām.

  Neatkarīgi no tā, vai Jūs esat populāra iPhone, Samsung īpašnieks vai paliekat tradicionālo Xiaomi, Huawei, Sony, LG vai citu ražotāju modeļu cienītājs, MobileМonsters speciālisti palīdzēs noteikt iespējamos defektus un atjaunot jebkuras markas ierīci. Pateicoties savas noliktavas un oriģinālo detaļu esamībai ir iespējams veikt telefona remontu klienta klātbūtnē. Kad salabot telefonu īsā laika periodā nav iespējams, mēs piedāvājam tādu pakalpojumu, kā apmaināma telefona izsniegšana uz remonta laiku.

Populāri zīmoli

  Iespējamo slēpto defektu noteikšanai servisa centra meistari veic bezmaksas diagnostiku. Mēs veicam visa veida mobilo telefonu remonta darbus, un piedāvājam tajā skaitā sekojošus pakalpojumus:

  Mobilas ierīces izmantošana, kurai ir izteikti darbības defekti, var novest pie jauniem bojājumiem. Ar savu bezdarbību Jūs varat radīt telefonam neatgriezenisku kaitējumu, un tad remonts maksās Jums trīs reizes dārgāk! Savlaicīgs mobilā telefona remonts var ietaupīt naudas līdzekļus un paātrināt atjaunošanas darbu gaitu.

  Visiem pakalpojumiem, ko sniedz servisa centrs MobileMonsters, tiek piešķirta garantija. Turklāt, kompānija tiešā veidā piegādā detaļas uz Latviju, tāpēc detaļām ir piešķirta garantija no tiešā ražotāja.

Mums ir savas darba metodes, kas ļauj veikt remontu kvalitatīvi un īsākā laika posmā. Visbiežāk mobilai ierīcei ir nepieciešams standarta remonts, kas tiek veikts vienas stundas laikā. Displeju, skaļruni vai cilpi mēs nomainām 10 līdz 60 minūšu laikā! Mēs parūpēsimies par to, lai Jūsu telefons Jums vēl ilgi kalpotu!

MobileМonsters – ātrs un kvalitatīvs telefonu remonts Rīgā!

Telefonu detaļas