Jautājiet mūsu ekspertiem (371) 28 887 449 (371) 28 887 355

Kā dezinficēt Jūsu telefonu to nesabojājot

Kā dezinficēt Jūsu telefonu to nesabojājot
iphone remonts

Sakarā ar ļoti ātro Covid-19 vīrusa izplatību, ir nepieciešams maksimāli izsargāties no iespējas tikt inficētiem.

Pieradums būt nešķirtiem ar mūsu telefoniem un pastāvīgi turēt tos rokās padara telefonu par lielisku mikrobu pārnēsātāju. Nav nekā sarežģīta dezinficēt telefonu to nesabojājot, ja ievēro sekojošus padomus:

  • sagatavojiet mīkstu drāniņu vai salveti
  • iegādājieties spirtu saturošu šķidrumu vismaz 75%
  • sagatavojiet pudelīti ar izsmidzinošu uzgali
  • atvienojiet telefonu no lādētāja vai austiņām un noņemiet maciņu
iphone remonts

Mēs iesakām pārliet šķidrumu jebkurā pudelītē ar izsmidzinošu uzgali, lai šķidrumu izsmidzinātu nevis izšļakstītu vai uzlietu. Lai apstrādātu tālruni, vienreiz nospiediet izsmidzināšanas uzgaļa pogu pret telefona ekrānu un telefona aizmugures vāciņu, tad ar sagatavoto drāniņu vai salveti noslaukiet telefonu no abām pusēm un sāniem.

Ir vērts pievērst uzmanību tam, ka pārmērīgs šķidruma daudzums var nokļūt tālruņa iekšpusē un ietekmēt tā darbību, kā arī atstāt plankumus uz displeju no iekšpuses, izņemot tālruņus ar AMOLED vai OLED tehnoloģiju (Jūs varat pārbaudīt, kāds displejs ir uzstādīts tālrunim, apmeklējot vietni https://www.gsmarena.com), kuru struktūra ir atšķirīga un neatstāj plankumus pēc tam, kad tālrunī nokļūst šķidrums.

Mēģiniet uzmanīgi apiet skaļruņu, mikrofonu un lādētāja ligzdu atveres, lai samazinātu šķidruma iekļūšanu tajos.

Paturiet prātā, ka ražotāja noteiktā ūdensnecaurlaidība vai mitruma izturība ir 100% uzticama tikai jaunai ierīcei - lietotiem telefoniem, kuri veirākkārt pakļauti mehāniskai slodzei, šīs raksturīpašības var nebūt spēkā.

Podziņu telefoniem šī metode arī ir piemērojama, tikai ar vienīgo atšķirību, ka šķidruma izsmidzināšana ir nepieciešama uz drāniņas vai salvetes, nevis uz paša telefona.

MobileMonsters komanda

whatsapp call