Jautājiet mūsu ekspertiem (371) 28 887 449 (371) 28 887 355

Apple remonts

Apple remonts un Apple serviss tiek ātri un kvalitatīvi paveikts ar kvalificētu MobileМonsters meistaru rokām.

iphone remonts

  Apple produkcija, tāpat ka jebkura tehnika, ir pakļauta bojājumiem. Šādu ierīču remontu darbiem un servisa apkalpošanai ir sava specifika. To labāk uzticēt profesionāliem.

  Apkalpojamās Apple ierīces

  Mūsu servisa centrs piedāvā jebkuras Apple tehnikas remontu, neatkarīgi no sarežģītības pakāpes. Ja Jūsu iemīļota ierīce ir tika salūzusi, tai ir beidzies garantijas servisa termiņš vai Jūsu gadījums nav iekļauts garantijas nosacījumos, atnesiet Jūsu ierīci uz MobileМonsters servisa centru. Mūsu meistari veiks bezmaksas diagnostiku, ja būs nepieciešams veiks remontu vai samainīs nepieciešamos elementus. Savas rezerves daļu noliktavas esamība ļauj izpildīt visus darbus īsā laika posmā.

  Mēs veicam visus atjaunošanas un remonta darbus sekojošiem Apple kompānijas produkcijas veidiem:

  Mūsu klienti var būt pārliecināti par paveiktā darba un rezerves daļu kvalitāti un par to, ka ierīces turpmāk strādās bez problēmām.

  Visbiežāk tehnikas bojājumiem ir nepieciešams viens no sekojošiem remonta pakalpojumiem:

  • - Displeja maiņa
  • - Aizmugures paneļa maiņa
  • - sensora ekrāna maiņa
  • - atjaunošana pēc šķidruma iekļūšanas
  • - Kameras remonts
  • - Sistēmas spraudņa maiņa
  • - Akumulatora remonts vai maiņa
  • - pamatplates remonts

  Mūsu garantija

  Visai Apple tehnikai ir raksturīgas augstas tehnoloģijas un uzticamība. Tās ekspluatācijas gaitā var rasties dažādas problēmas. Tā var tikt mehāniski bojāta vai var rasties sabrukums pašas sistēmas darbībā. Neatkarīgi no bojājuma sarežģītības pakāpes ierīcei ir nepieciešams profesionāls remonts.

  MobileMonsters servisu centrā jebkuriem mūsu meistaru pakalpojumiem tiek dota garantija. Garantijas termiņš ir parasti atkarīgs no paveikta darba veida. Katrā gadījumā tas tiek precizēts atsevišķi.

  Neskatoties uz to, ka standarta garantijas termiņš parasti ir no viena līdz sešiem mēnešiem, dažiem bojājumiem šīs termiņš var būt mazāks par vienu mēnesi. Piemēram, pilnīga ierīces applūdināšana var ietekmēt tās darbību pat pēc atjaunošanas procedūru kompleksa.

  Apple tehnikas remonts var būt paveikts ātri un kvalitatīvi pateicoties modernam aprīkojumam, kvalitatīvām rezerves daļām un speciālistu augstai kvalifikācijai.

whatsapp call